Zebranie OB PTMA – 05 XII 2017 r.

W pierwszy wtorek grudnia spotkaliśmy się na kolejnym zebraniu OB PTMA. Naszym gościem był Mateusz Sołowiej, który przedstawił pomysł popularyzujący astronomię. Franciszek Chodorowski przedstawił projekt umowy w sprawie budowy obserwatorium astronomicznego przy Szkole Podstawowej w Księżynie. Gabriel Murawski w skrócie omówił najbliższe wydarzenia astronomiczne widoczne z Polski.

Obecni członkowie (17): Maciej Borkowski, Maciej Jarmoc, Szymon Dykiert, Anna Wojciuk, Gabriel Murawski, Krzysztof Chomczyk, Michał Chodorowski, Wojciech Burzyński, Oskar Kielczyk, Piotr Gibulski, Łukasz Wołyniec, Anatol Matwiejczyk, Marek Biały, Krzysztof Stobicki, Anna Pryczynicz, Konrad Szczęsny, Franciszek Chodorowski.

Obecni goście (2): Mateusz Sołowiej, Mikołaj Szostek.

Dziękujemy za przybycie i zapraszamy na kolejne zebranie OB PTMA, które odbędzie się 2 stycznia 2018 roku o godzinie 18:00 w UwB. Jeszcze wcześniej zobaczymy się na spotkaniu wigilijnym w dniu 18 grudnia 2017 roku o godzinie 18:00. Nasi członkowie zostaną powiadomieni wiadomością SMS. Serdecznie zapraszamy!

20171205_181543